05446692669

esterdonmez@gmail.com

ANKARA DRONE KİRALAMA

 
4KHAVAÇEKİM firmamız prodüksiyon alanında bir çok faaliyet göstermektedir. Bunlardan bir tanesi de drone kiralama hizmetidir. “Hava Çekimi” son yıllarda adını sıkça duyduğumuz dronlar ile yapılmakta ve bu çekimlere de “drone çekimi” denilmektedir.
Peki ekonomik ve kaliteli çekimler yapan drone kiralamak istersek ne yapmalıyız?
 
Türkiye’nin her yerinde drone çekim hizmeti sunan 4K Hava Çekim firmamız Ankara için ne tür hizmetler sunuyor. Ankara için Havadan drone çekimi hizmetlerini nasıl alabilirsiniz? Bütün bu soruların cevabını kısaca yanıtladık.
3 ayrı kategori’ye böldüğümüz drone marka ve modellerimizi farklı fiyat seçenekleriyle sizlerin hizmetine, bütçenize uygun olarak sunuyoruz. Alt, orta ve üst segment dronelardan bir tanesi seçip ihtiyacınızdan fazla bir drone bütçesi ödemeden doğru bir alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.
 
Bu üç kategoride dikkat etmeniz gereken konu yaptıracağınız çekimin içeriği, nerelerde kullanılıp yayınlanacağı, ne tür bir formatta ve boyutta çalışmada kullanacağınızı belirleyip ona göre bir belirlemede bulunabilirsiniz.
Bizler alanımızda profesyoneliz ve sizin bu konudaki ihtiyacınızın belirlenmesi için yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.
Ankara ilinde ve ilçelerinde çalışma prensiplerimizi aşağıda sizler için paylaştık.
 
Ankara ilimizde drone çekimi hizmetleri veriyoruz.
Ankara ilimizde yaptığımız drone ile havadan çekim fiyatları tarafımızca şu 3 kolda belirlenmektedir.
Drone ile havadan görüntüsünü almak istediğiniz bir fabrika, arazi, AVM, villa, site, okul, hastane, düğün organizasyonu, reklam amaçlı çekimler, klip çekimi gibi daha sayabileceğimiz onlarcasını sayabiliriz.
Bizler 4KHAVAÇEKİM ekibi olarak, yönetmen, görüntü yönetmeni, drone operatörü ve kamera operatörümüzün tecrübesine bilgi birikimine ve sektörde elde ettiği kazanımlara güveniyoruz. Yapımını tamamladığımız projelerimiz bu konudaki başarımızı ortaya koymaktadır.
 
Şimdi bize güveniyorsanız sizlere drone ile hava çekimi yapımı konusunda seçenekler sunmak istiyoruz.
 
 

  • Ekonomik paket hava çekimi,
  • Standart Paket Hava Çekimi,
  • Profesyonel Paket Hava Çekimi
 
 
 
  • EKONOMİK PAKET HAVA ÇEKİMİ
 
Ekonomik paket hava çekimi kategorisinde 4 pervaneli cihazlarımızın en küçüğü olan MAVİC grubu cihazlarla havadan görüntüleme hizmetler veriyoruz. Kompakt sistemlerden oluşan bu cihazlarımızla havadan düğün çekimi, havadan konser çekimi, havadan festival çekimi, havadan miting çekimi,  hava çekimi ile spor etkinlikleri ve diğer aktivitelerin hava çekimlerini de yine bu alt kategoride bulunan cihazlarımızla oldukça ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçenekleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
 
  • STANDART HAVA ÇEKİMİ
 
Orta Paket Hava Çekimi kategorisine Standart diyoruz ve bu segment havadan çekim cihazlarımız DJİ PHANTOM 4 PRO ve DJİ İNSPİRE PRO’dan oluşmaktadır. Orta Paket hizmetlerimizde Ekonomik Paket’e göre biraz daha görüntü kalitesi üstün ve daha profesyonel hizmetler için kullanılmaktadır.
Bu cihazlarımız standart bir reklam filmi için kamera eşleme imkanı sunmakta D-LOG - nötr çekimler yapabilmektedir.
İNSPİRE PRO havadan çekimleri iki operatör ile gerçekleştirilmekte ve mükemmel akıcılık elde edilmektedir.
Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise MP4, MOV, seçenekleri ile NTSC ve PAL tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
 
 
 
  • PROFESYONEL PAKET HAVA ÇEKİMİ
 
Profesyonel Paket Hava Çekimi kategorisinde DJİ İSNSPİRE 2 modelimiz ve DSLR cihazları taşıyan çoklu pervaneli cihazlarımız yer alıyor. ALEXA MİNİ ve RED MİNİ gibi sinema kameralarını kaldırabilen 8 pervaneye kadar kanatlı cihazlardan oluşuyor. Bu cihazlarımız aynı zamanda Profesyonel fotoğraf makinalarını da kaldırabildiği için Türkiye’de ihtiyaç duyulan her türlü görselin karşılanmasını sağlamaktadır. Yüksek ağırlıktaki cihazlarımız havadan stabil, akıcı ve yerden 360 derece bağımsız kontrol edilebilir sistemlerden oluşmaktadır. Yer istasyonundan görüntülerin tümüne anlık canlı olarak hakim olabiliyoruz ve müşterilerimizin canlı olarak izleyerek arzu ettikleri bir çekim tekniği var ise bunu gerçekleştirmek için müdahale etmesini sağlıyoruz.
 
Drone çekimi tam fiyatlandırması yapılacak işin durumuna göre belirlendiği için ön bilgi amaçlı bu sunumu yapıyoruz. Ekibimiz SHGM tarafından yetkilendirilmiş Drone kullanım sertifikalarına ve ehliyetine sahiptir.
 Yorum Yaz