05446692669

esterdonmez@gmail.com

MAMAK HAVADAN ÇEKİM

Ankara ili Mamak ilçesi; Mamakilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Mamak’ta yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Mamak’ta drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı kurabilirler. Mamak’ta birlikte çalışmak dileğimizle...

ANKARA HAVA ÇEKİMİ
Ankara'da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Ankara'da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Ankara'da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Ankara'da hizmet başlıklarımız;
Ankara drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Ankara tanıtım filmi yapımı.
Ankara reklam filmi yapımı.
Ankara fabrika çekimi.
Ankara  kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Ankara klip çekimi.
Hakkari belgesel çekimi.
Hakkari düğün hikayesi çekimi.
Ankara  konser çekimi.
Ankara belediye çekimleri.
Ankara özel arazi çekimleri.
Ankara otel çekimi.
Ankara özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
ANKARA'DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Ankara'da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. İnsanlarının sıcaklığı da cabası. Ankara ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor.  Ankara'da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız  Ankara'nın tanıtımına katkı sunmakta. Ankara'nın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.