05446692669

esterdonmez@gmail.com

KONYA HAVADAN ÇEKİM

KONYA HAVADAN ÇEKİM

Konya’da havadan drone ile havadan profesyonel video ve fotoğraf çekim hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Konya’da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Konya’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Konya'da hizmet başlıklarımız;
Konya drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Konya tanıtım filmi yapımı.
Konya reklam filmi yapımı.
Konya fabrika çekimi.
Konya kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Konya klip çekimi.
Konya belgesel çekimi.
Konya düğün hikayesi çekimi.
Konya konser çekimi.
Konya belediye çekimleri.
Konya özel arazi çekimleri.
Konya otel çekimi.
Konya özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları.
Konya yat çekimi,
 
 
 
KONYA’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Konya’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik.İnsanlarının Konya ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor Konya’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Konya’nın tanıtımına katkı sunmakta Konya’nın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.