05446692669

esterdonmez@gmail.com

KASTAMONU HAVADAN ÇEKİM

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Kastamonu’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kastamonu’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Kastamonu’da hizmet başlıklarımız;
Kastamonu drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kastamonu tanıtım filmi yapımı.
Kastamonu reklam filmi yapımı.
Kastamonu  fabrika çekimi.
Kastamonu klip çekimi.
Kastamonu belgesel çekimi.
Kastamonu düğün hikayesi çekimi.
Kastamonu konser çekimi.
Kastamonu belediye çekimleri.
Kastamonu özel arazi çekimleri.
Kastamonu otel çekimi.
Kastamonu özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
KASTAMONU’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Kastamonu’dabirçok kez çekim yapmak için göreve geldik.İnsanlarının sıcaklığı da cabası. Kastamonuilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kastamonu’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kastamonu’nun tanıtımına katkı sunmakta. Kastamonu’nunturizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.