05446692669

esterdonmez@gmail.com

SİİRT HAVADAN ÇEKİM

SİİRT ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
SİİRT HAVA ÇEKİMİ
Siirt havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Siirt’te de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Siirt’te havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Siirt’te hizmet başlıklarımız;
Siirt drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Siirt tanıtım filmi yapımı.
Siirt reklam filmi yapımı.
Siirt fabrika çekimi.
Siirt kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Siirt klip çekimi.
Siirt belgesel çekimi.
Siirt düğün hikayesi çekimi.
Siirt konser çekimi.
Siirt belediye çekimleri.
Siirt özel arazi çekimleri.
Siirt otel çekimi.
Siirt özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
SİİRT DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Siirt’te birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Siirt ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Siirt’te yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Siirt’in tanıtımına katkı sunmakta. Siirt’in turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Siirt’te drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.