05446692669

esterdonmez@gmail.com

AKSARAY HAVA ÇEKİMİ

Aksaray ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
AKSARAY HAVA ÇEKİMİ
Aksaray’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Aksaray’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Aksaray’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Aksaray’dahizmet başlıklarımız;
Aksaray drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Aksaray tanıtım filmi yapımı.
Aksaray reklam filmi yapımı.
Aksaray fabrika çekimi.
Aksaray kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Aksaray klip çekimi.
Aksaray belgesel çekimi.
Aksaray düğün hikayesi çekimi.
Aksaray konser çekimi.
Aksaray belediye çekimleri.
Aksaray özel arazi çekimleri.
Aksaray otel çekimi.
Aksaray özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
AKSARAY DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Aksaray’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Aksaray ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Aksaray’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Aksaray’ın tanıtımına katkı sunmakta. Aksaray’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Aksaray hava çekimi fiyatlarımız oldukça makul seviyededir.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.