05446692669

esterdonmez@gmail.com

ADANA HAVADAN ÇEKİM


Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Adana'da da tanıtım filmi, reklam çekimi, hava çekimi, fotograf çekimi gibi prodüksiyon hizmetleri sunmaktayız. 4KHAVAÇEKİM ekibimiz Adana'ya bir çok kez çekimlerde bulunmak için göreve giderek bölgenin ihtiyacı olan profesyonel hizmetler sundu.
Gerek sanayi alanındaki kuruluşlarla gerekse kamu kurumlarıyla yapılan tanıtım çalışmaları kapsamında Adana bizlerin de gözdesi konumundadır. En son Devlet su işleri ve TRT işbirliğinde gerçekleştirilen ve bir AB projesi olan "Su elçileri" Belgeseli için Adana bir takım hava çekimleri yaptık. bu yaptığımız havadan görüntüleme çalışmaları 4 bölüm olarak yer alan belgesel'de geniş yer aldı. 
Adana da bulunan fabrika, işletme, kamu kurumlarının ihtiyaç duymaları halinde firmamız 4KHAVAÇEKİM olarak bizler sadece bir telefon kadar uzaktayız. 7/24 ulaşılabilir konumdayız.
Adana ilimizden talep edildiğinde hava çekimi, havadan fotograflama, tanıtım filmi, reklam filmi, prodüksiyon hizmetleri, drone kiralama gibi alanlarda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara yapmak için bizler her zaman hazırız. 

Adana Havadan Video ve Fotoğraf Çekim Hizmetleri
 
Adana Drone Kiralama - Adana Drone Çekimi Adana Havadan Çekim
 
4KHAVAÇEKİM firmamız prodüksiyon hizmetleri alanında birçok alanda faaliyet göstermektedir.
 
Faaliyet alanlarımızdan bir tanesi de “Hava Çekimi” dir.
 
Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu cihazlarla yapılan çekimlere kısaca Drone Çekimi denilmektedir.
İstanbul Merkezli olarak Türkiye’nin her yerinde drone çekim hizmeti sunuyoruz.
 
Adana’da drone çekimi hizmetleri veriyoruz.
Adana’da Havadan Çekim fiyatları tarafımızca şu 3 kolda belirlenmektedir.
 
 
Ekonomik paket hava çekimi, Orta Paket Hava Çekimi, Profesyonel Paket Hava Çekimi.
 
EKONOMİK PAKET HAVA ÇEKİMİ
Ekonomik paket hava çekimi kategorisinde 4 pervaneli cihazlarımızın en küçüğü olan Mavic grubu cihazlarla havadan görüntüleme hizmetler veriyoruz. Kompakt sistemlerden oluşan bu cihazlarımızla havadan düğün çekimi, havadan konser çekimi, havadan festival çekimi, havadan miting çekimi,  hava çekimi ile spor etkinlikleri ve diğer aktivitelerin hava çekimlerini de yine bu alt kategoride bulunan cihazlarımızla oldukça ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçeneleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
ORTA PAKET HAVA ÇEKİMİ
Orta Paket Hava Çekimi kategorisindeki havadan çekim cihazlarımız DJİ PHANTOM 4 PRO ve DJİ İNSPİRE PRO’dan oluşmaktadır. Orta paket hizmetlerimizde ekonomik paket’e göre biraz daha görüntü kalitesi üstün ve daha profesyonel hizmetler için kullanılmaktadır. Bu cihazlarımız orta segment bir reklam filmi için kamera eşleme imkanı sunmakta D-LOG nötr çekimler yapabilmektedir. İnspire pro havadan çekimleri iki operatör ile gerçekleştirilmekte ve mükemmel akıcılık elde edilmektedir. . Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçeneleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
 
 
 
PROFESYONEL PAKET HAVA ÇEKİMİ
Profesyonel Paket Hava Çekimi kategorisinde DJİ İSNSPİRE 2 modelimiz ve DSLR cihazları taşıyan çoklu pervaneli cihazlarımız yer alıyor. ALEXA MİNİ ve RED MİNİ gibi sinema kameralarını kaldırabilen 8 pervaneye kadar kanatlı cihazlardan oluşuyor. Bu cihazlarımız aynı zamanda Profesyonel fotoğraf makinalarını da kaldırabildiği için Türkiye’de ihtiyaç duyulan her türlü görselin karşılanmasını sağlamaktadır. Yüksek ağırlıktaki cihazlarımız havadan stabil, akıcı ve yerden 360 derece bağımsız kontrol edilebilir sistemlerden oluşmaktadır. Yer istasyonundan görüntülerin tümüne anlık canlı olarak hakim olabiliyoruz ve müşterilerimizin canlı olarak izleyerek arzu ettikleri bir çekim tekniği var ise bunu gerçekleştirmek için müdahale etmesini sağlıyoruz.
 
Ekibimiz Son derece deneyimli ve SHGM tarafından yetkilendirilmiş Drone kullanım sertifikalarına ve ehliyetine sahiptir.
Rize Drone Çekimleri nerelerde yapılıyor?
Etkinlik alanlarına bakıldığında havadan düğün çekimi, Havadan festival çekimi ile havadan spor etkinlikleri çekimi ve havadan konser çekimi başlıkları öne çıkıyor.
Mülkiyet alanları çekimlerinde ise Havadan gayrimenkul çekimi, havadan konut çekimi havadan üniversite çekimi, havadan sosyal tesis çekimi konu başlıkları en önde yer almaktadır.
 
Havadan video ve fotoğraf çekimi çalışmalarımızda bir diğer konu ise kurumsal firmaların hava çekimleri yer alıyor. Bunların başlıklarını ise şöyle sıralayabiliriz. Havadan inşaat çekimi, havadan panaromik çekimler, Havadan 360 Derece Çekimler Havadan Kent Manzaraları Çekimleri Havadan Emlak Çekimleri.
 
Sektörel olarak baktığımızda ise havadan otel çekimleri, havadan hastane çekimleri, Havadan Fabrika Çekimleri Havadan Sanayi Bölge Çekimleri Havadan Arazi Çekimleri yer almaktadır.
 Adana'da hava çekimi, Adana'da drone kiralama, Adana'da havadan görüntüleme, Adana'da tanıtım filmi çekimi, Adana'da prodüksiyon hizmetleri alanlarında hizmet verdiğimiz diğer ilçeler;

Adana ili Seyhan ilçesi; Seyhan ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Seyhan'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Seyhan'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Seyhan'da birlikte çalışmak dileğimizle..

Adana ili Yüreğir ilçesi; Yüreğir ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Yüreğir'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz..Yüreğir'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. .Yüreğir'de birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Çukurova ilçesi;Çukurova  ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Çukurova'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz.Çukurova'da  drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.Çukurova'da  birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Sarıçam ilçesi; Sarıçam  ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Sarıçam'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz.Sarıçam'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.Sarıçam'dabirlikte çalışmak dileğimizle..

Adana ili Kazan ilçesi;Kazan ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Kazan'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz.  Kazan'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.  Kazan'da birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili İmamoğlu ilçesi; İmamoğlu ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. İmamoğlu'nda yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. İmamoğlu'nda drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.  İmamoğlu'nda birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Karataş ilçesi;Karataş ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Karataş'ta yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz..Karataş'ta drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.Karataş'ta birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Karaisalı ilçesi; Karaisalı  ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Karaisalı ' da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Karaisalı'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.Karaisalı'da birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Yumurtalık ilçesi;Yumurtalık ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Yumurtalık'ta yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz.Yumurtalık'ta drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.Yumurtalık'ta birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Tufanbeyli ilçesi;Tufanbeyli ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Tufanbeyli'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz.Tufanbeyli'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.Tufanbeyli'de birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Feke ilçesi; Feke ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Feke'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Feke'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Feke'de birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Aladağ ilçesi; Aladağ ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Aladağ'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Aladağ'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler.Aladağ'da birlikte çalışmak dileğimizle...

Adana ili Saimbeyli ilçesi; Saimbeyli ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.  Saimbeyli'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Saimbeyli'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler Saimbeyli'de birlikte çalışmak dileğimizle...