05446692669

esterdonmez@gmail.com

BARTIN HAVADAN ÇEKİM

BARTIN ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
BARTIN HAVA ÇEKİMİ
Bartın havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Bartın’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Bartın’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Bartın’da hizmet başlıklarımız;
Bartın drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Bartın tanıtım filmi yapımı.
Bartın reklam filmi yapımı.
Bartın fabrika çekimi.
Bartın kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Bartın klip çekimi.
Bartın belgesel çekimi.
Bartın düğün hikayesi çekimi.
Bartın konser çekimi.
Bartın belediye çekimleri.
Bartın özel arazi çekimleri.
Bartın otel çekimi.
Bartın özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
BARTIN DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Bartın’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Bartın ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Bartın’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Bartın’ın tanıtımına katkı sunmakta. Bartın’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Bartın’da drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.