05446692669

esterdonmez@gmail.com

OSMANİYE HAVADAN ÇEKİM

OSMANİYE ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
OSMANİYE HAVA ÇEKİMİ
Osmaniye havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Osmaniye’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Osmaniye’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Osmaniye’de hizmet başlıklarımız;
Osmaniye drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Osmaniye tanıtım filmi yapımı.
Osmaniye reklam filmi yapımı.
Osmaniye fabrika çekimi.
Osmaniye kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Osmaniye klip çekimi.
Osmaniye belgesel çekimi.
Osmaniye düğün hikayesi çekimi.
Osmaniye konser çekimi.
Osmaniye belediye çekimleri.
Osmaniye özel arazi çekimleri.
Osmaniye otel çekimi.
Osmaniye özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
OSMANİYE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Osmaniye’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Osmaniye ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Osmaniye’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Osmaniye’nin tanıtımına katkı sunmakta. Osmaniye’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Osmaniye’de drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.