05446692669

esterdonmez@gmail.com

ADIYAMAN HAVADAN ÇEKİM

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Adıyaman'da da tanıtım filmi, reklam çekimi, hava çekimi, fotograf çekimi alanlarında prodüksiyon hizmetleri veriyoruz. 
4KHAVACEKİM ekibimiz Adıyaman'da farklı zamanlarda bir çok kez havadan çekim hizmetleri için göreve giderek bölgenin ihtiyacı olan profesyonel hizmetler sundu.

Gerek sanayi alanındaki kuruluşlarla gerekse kamu kurumlarıyla yapılan tanıtım çalışmaları kapsamında Adıyaman bizlerin de gözdesi konumundadır. 
Adıyaman da bulunan her türlü fabrika, işletme, kamu kurumları havadan çekim ve diğer prodüksiyon alanlarında ihtiyaç duymaları halinde firmamız 4KHAVACEKİM olarak sadece bir telefon kadar uzaktayız. 7/24 ulaşılabilir konumdayız.
Adıyaman ilimizden talep edildiğinde hava çekimi, havadan fotograflama, tanıtım filmi, reklam filmi, prodüksiyon hizmetleri, drone kiralama gibi alanlarda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için bizler her zaman hazırız. 

Adıyaman Havadan Video ve Fotoğraf Çekim Hizmetleri
 
Adıyaman Drone Kiralama - Adıyaman Drone Çekimi - Adıyaman  Havadan Çekim
 
4KHAVAÇEKİM firmamız prodüksiyon hizmetleri alanında birçok alanda faaliyet göstermektedir.
 
Faaliyet alanlarımızdan bir tanesi de Hava Çekimi ‘dir.
 
Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu cihazlarla yapılan çekimlere kısaca Drone Çekimi denilmektedir.
İstanbul Merkezli olarak Türkiye’nin her yerinde Drone Çekim hizmeti sunuyoruz.
 
Adıyaman’da da Adıyaman drone çekimi hizmetleri veriyoruz.
Adıyaman Havadan Çekim fiyatları tarafımızca şu 3 kolda belirlenmektedir.
 
 
Ekonomik paket hava çekimi, Orta Paket Hava Çekimi, Profesyonel Paket Hava Çekimi.
 
EKONOMİK PAKET HAVA ÇEKİMİ
Ekonomik paket hava çekimi kategorisinde 4 pervaneli cihazlarımızın en küçüğü olan Mavic grubu cihazlarla havadan görüntüleme hizmetler veriyoruz. Kompakt sistemlerden oluşan bu cihazlarımızla havadan düğün çekimi, havadan konser çekimi, havadan festival çekimi, havadan miting çekimi,  hava çekimi ile spor etkinlikleri ve diğer aktivitelerin hava çekimlerini de yine bu alt kategoride bulunan cihazlarımızla oldukça ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçeneleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
ORTA PAKET HAVA ÇEKİMİ
Orta Paket Hava Çekimi kategorisindeki havadan çekim cihazlarımız DJİ PHANTOM 4 PRO ve DJİ İNSPİRE PRO’dan oluşmaktadır. Orta paket hizmetlerimizde ekonomik paket’e göre biraz daha görüntü kalitesi üstün ve daha profesyonel hizmetler için kullanılmaktadır. Bu cihazlarımız orta segment bir reklam filmi için kamera eşleme imkanı sunmakta D-LOG nötr çekimler yapabilmektedir. İnspire pro havadan çekimleri iki operatör ile gerçekleştirilmekte ve mükemmel akıcılık elde edilmektedir. . Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçeneleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
  
PROFESYONEL PAKET HAVA ÇEKİMİ
Profesyonel Paket Hava Çekimi kategorisinde DJİ İSNSPİRE 2 modelimiz ve DSLR cihazları taşıyan çoklu pervaneli cihazlarımız yer alıyor. ALEXA MİNİ ve RED MİNİ gibi sinema kameralarını kaldırabilen 8 pervaneye kadar kanatlı cihazlardan oluşuyor. Bu cihazlarımız aynı zamanda Profesyonel fotoğraf makinalarını da kaldırabildiği için Türkiye’de ihtiyaç duyulan her türlü görselin karşılanmasını sağlamaktadır. Yüksek ağırlıktaki cihazlarımız havadan stabil, akıcı ve yerden 360 derece bağımsız kontrol edilebilir sistemlerden oluşmaktadır. Yer istasyonundan görüntülerin tümüne anlık canlı olarak hakim olabiliyoruz ve müşterilerimizin canlı olarak izleyerek arzu ettikleri bir çekim tekniği var ise bunu gerçekleştirmek için müdahale etmesini sağlıyoruz.
 
Ekibimiz Son derece deneyimli ve SHGM tarafından yetkilendirilmiş Drone kullanım sertifikalarına ve ehliyetine sahiptir.
Rize Drone Çekimleri nerelerde yapılıyor?
Etkinlik alanlarına bakıldığında havadan düğün çekimi, Havadan festival çekimi ile havadan spor etkinlikleri çekimi ve havadan konser çekimi başlıkları öne çıkıyor.
Mülkiyet alanları çekimlerinde ise Havadan gayrimenkul çekimi, havadan konut çekimi havadan üniversite çekimi, havadan sosyal tesis çekimi konu başlıkları en önde yer almaktadır.
 
Havadan video ve fotoğraf çekimi çalışmalarımızda bir diğer konu ise kurumsal firmaların hava çekimleri yer alıyor. Bunların başlıklarını ise şöyle sıralayabiliriz. Havadan inşaat çekimi, havadan panaromik çekimler, Havadan 360 Derece Çekimler Havadan Kent Manzaraları Çekimleri Havadan Emlak Çekimleri.
 
Sektörel olarak baktığımızda ise havadan otel çekimleri, havadan hastane çekimleri, Havadan Fabrika Çekimleri Havadan Sanayi Bölge Çekimleri Havadan Arazi Çekimleri yer almaktadır.


Adıyaman ili Besni ilçesi;Besni ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Besni'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Besni'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Besni'de birlikte çalışmak dileğimizle.
Adıyaman ili Çelikhan ilçesi;Çelikhan ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Çelikhan'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Çelikhan'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Çelikhan'da birlikte çalışmak dileğimizle.
Adıyaman ili Gerger ilçesi;Gerger ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Gerger'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Gerger'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Gerger'de birlikte çalışmak dileğimizl
Adıyaman ili Gölbaşı ilçesi;Gölbaşı ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Gölbaşı'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Gölbaşı'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Gölbaşı'da birlikte çalışmak dileğimizle.
Adıyaman ili Kahta ilçesi;Kahta ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz. Kahta'da yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Kahta'da drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Kahta'da birlikte çalışmak dileğimizle.
Adıyaman ili Merkez ilçesi;Merkez ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Merkez'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Merkez'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Merkez'de birlikte çalışmak dileğimizle.
Adıyaman ili Samsat ilçesi;Samsat ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Samsat'ta yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Samsat'ta drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Samsat'ta birlikte çalışmak dileğimizle.
Adıyaman ili Sincik ilçesi;Sincik ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Sincik'de yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Sincik'de drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Sincik'de birlikte çalışmak dileğimizle.
Adıyaman ili Tut ilçesi;Tut  ilçemizde hava çekimi, drone kiralama, havadan görüntüleme, havadan fotograf çekimi, profesyonel ve son teknoloji kamera ve drone cihazlarımızla tanıtım filmi hizmetleri veriyoruz. Drone ile havadan yapacağımız fotograf çekiminde RAW fotograf çekiyoruz.Tut 'ta yaptığımız hava çekimlerinde video çekimini ise 4K olarak gerçekleştiriyoruz. Tut ''ta drone ile havadan görüntü hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iletişim formunu doldurmaları yeterli olacağı gibi bizleri direkt olara ktelefonla da arayabilir yada online sohbet menümüzden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bağlantı sağlayabilirler. Tut''ta  birlikte çalışmak dileğimizle.