05446692669

esterdonmez@gmail.com

TEKİRDAĞ HAVADAN ÇEKİM


Tekirdağ’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Tekirdağ’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Tekirdağ’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Tekirdağ'da hizmet başlıklarımız;
Tekirdağ drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Tekirdağ tanıtım filmi yapımı.
Tekirdağ reklam filmi yapımı.
Tekirdağ fabrika çekimi.
Tekirdağ kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Tekirdağ klip çekimi.
Tekirdağ belgesel çekimi.
Tekirdağ düğün hikayesi çekimi.
Tekirdağ konser çekimi.
Tekirdağ belediye çekimleri.
Tekirdağ özel arazi çekimleri.
Tekirdağ otel çekimi.
Tekirdağ özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
TEKİRDAĞ’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Tekirdağ’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik.İnsanlarının sıcaklığı da cabası. Tekirdağ ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Tekirdağ’dayaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Tekirdağ’ın tanıtımına katkı sunmakta. Tekirdağ’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.