05446692669

esterdonmez@gmail.com

ZONGULDAK HAVADAN ÇEKİM

Zonguldak’ta havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Zonguldak’ta da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Zonguldak’ta havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Zonguldak'ta hizmet başlıklarımız;
Zonguldak drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Zonguldak tanıtım filmi yapımı.
Zonguldak reklam filmi yapımı.
Zonguldak fabrika çekimi.
Zonguldak kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Zonguldak klip çekimi.
Zonguldak belgesel çekimi.
Zonguldak düğün hikayesi çekimi.
Zonguldak konser çekimi.
Zonguldak belediye çekimleri.
Zonguldak özel arazi çekimleri.
Zonguldak otel çekimi.
Zonguldak özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ZONGULDAK’TA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Zonguldak’ta birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Zonguldak ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Zonguldak’ta yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Zonguldak’ın tanıtımına katkı sunmakta. Zonguldak’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.