05446692669

esterdonmez@gmail.com

GÜMÜŞHANE HAVADAN ÇEKİM

Gümüşhane’de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Gümüşhane’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Gümüşhane’de de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Gümüşhane'de hizmet başlıklarımız;
Gümüşhane drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Gümüşhane tanıtım filmi yapımı.
Gümüşhane reklam filmi yapımı.
Gümüşhane fabrika çekimi.
Gümüşhane kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Gümüşhane klip çekimi.
Gümüşhane belgesel çekimi.
Gümüşhane düğün hikayesi çekimi.
Gümüşhane konser çekimi.
Gümüşhane belediye çekimleri.
Gümüşhane özel arazi çekimleri.
Gümüşhane otel çekimi.
Gümüşhane özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları.
 
 
GÜMÜŞHANE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Gümüşhane’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. İnsanlarının Gümüşhane ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor Gümüşhane’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Gümüşhane’nin tanıtımına katkı sunmakta Gümüşhane’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.