05446692669

esterdonmez@gmail.com

AFYON HAVADAN ÇEKİM

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Afyonkarahisar'da da tanıtım filmi, reklam çekimi, hava çekimi, fotograf çekimi alanlarında olduğu gibi prodüksiyon hizmetleri de sunmaktayız.


4KHAVACEKİM ekibimiz Afyonkarahisar'da bir çok kez havadan görüntüme hizmetleri için görev alarak bir takım drone hizmetleri sundu. Afyon kalesi, Afyon şehir meydanı yenileme çekimleri gibi bazı önemli pojeleri Drone ile havadan görüntüledik. Ülkemizin en güzel şehirlerinden birisi konumunda olan Afyon'umuzun tanıtım filmi, reklam filmi, prodüksiyon hizmetleri gibi alanlarda her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.  
Gerek sanayi alanındaki kuruluşlarla gerekse kamu kurumlarıyla yapılan tanıtım çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar bizlerin de gözdesi konumundadır. 
Afyonkarahisar da bulunan fabrika, işletme, kamu kurumlarının ihtiyaç duymaları halinde firmamız olarak bizler sadece bir telefon kadar uzaktayız ve 7/24 ulaşılabilir konumdayız.
Afyonkarahisar ilimizden talep edildiğinde hava çekimi, havadan fotograflama, tanıtım filmi, reklam filmi, prodüksiyon hizmetleri, drone kiralama gibi alanlarda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara yapmak için bizler her zaman hazırız.