05446692669

esterdonmez@gmail.com

ISPARTA HAVADAN ÇEKİM

ISPARTA HAVA ÇEKİMİ
Isparta’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Isparta’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Isparta’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Isparta'da hizmet başlıklarımız;
Isparta drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Isparta tanıtım filmi yapımı.
Isparta reklam filmi yapımı.
Isparta fabrika çekimi.
Isparta kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Isparta klip çekimi.
Isparta belgesel çekimi.
Isparta düğün hikayesi çekimi.
Isparta konser çekimi.
Isparta belediye çekimleri.
Isparta özel arazi çekimleri.
Isparta otel çekimi.
Isparta özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ISPARTA’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Isparta’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Isparta ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Isparta’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Isparta’nın tanıtımına katkı sunmakta. Isparta’nın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.