05446692669

esterdonmez@gmail.com

SİVAS HAVADAN ÇEKİMİ

Sivas ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
SİVAS HAVA ÇEKİMİ
Sivas’ta havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Sivas’ta da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Sivas’ta havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Sivas’ta hizmet başlıklarımız;
Sivas drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Sivas tanıtım filmi yapımı.
Sivas reklam filmi yapımı.
Sivas fabrika çekimi.
Sivas kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Sivas klip çekimi.
Sivas belgesel çekimi.
Sivas düğün hikayesi çekimi.
Sivas konser çekimi.
Sivas belediye çekimleri.
Sivas özel arazi çekimleri.
Sivas otel çekimi.
Sivas özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
SİVAS DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ

4K Hava Çekim ekibi olarak Sivas’ta birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Sivas ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Sivas’ta yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Sivas’ın tanıtımına katkı sunmakta. Sivas’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.