05446692669

esterdonmez@gmail.com

DENİZLİ HAVADAN ÇEKİM

DENİZLİ HAVA ÇEKİMİ
Denizli’de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Denizli’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Denizli’de  havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Denizli'de hizmet başlıklarımız;
Denizli drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Denizli tanıtım filmi yapımı.
Denizli reklam filmi yapımı.
Denizli fabrika çekimi.
Denizli kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Denizli klip çekimi.
Denizli belgesel çekimi.
Denizli düğün hikayesi çekimi.
Denizli konser çekimi.
Denizli belediye çekimleri.
Denizli özel arazi çekimleri.
Denizli otel çekimi.
Denizli özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
DENİZLİ’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Denizli’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Denizli ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Denizli’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Denizli’nin tanıtımına katkı sunmakta. Denizli’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.