05446692669

esterdonmez@gmail.com

SAMSUN HAVADAN ÇEKİM

Samsun’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Samsun’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Samsun’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Samsun’da hizmet başlıklarımız;
Samsun drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Samsun tanıtım filmi yapımı.
Samsun reklam filmi yapımı.
Samsun fabrika çekimi.
Samsun kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Samsun klip çekimi.
Samsun belgesel çekimi.
Samsun düğün hikayesi çekimi.
Samsun konser çekimi.
Samsun belediye çekimleri.
Samsun özel arazi çekimleri.
Samsun otel çekimi.
Samsun özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları
.
SAMSUN’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Samsun’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik.Samsun ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Samsun’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Samsun’nun tanıtımına katkı sunmakta. Samsun’nunturizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.