05446692669

esterdonmez@gmail.com

BAŞAKŞEHİR HAVADAN ÇEKİM

İstanbul Başekşehir’de Drone ile Hava Çekimi Yaptırmak Mı İstiyorsunuz?
 
Firmamızın merkezi İstanbul'dadır. İstanbul her alanda olduğu gibi medya sektöründe de ülkemizin lokomotifi konumundadır. Bizler yaklaşık 4 yıldır İstanbul merkezli Türkiye'nin her yerinde DRONE ile havadan görüntüleme hizmeti veriyoruz. İstanbul’un da modern şehirlerinden birisi olan Başakşehir’de drone ile hava çekimi hizmeti sunuyoruz.
Başakşehir’de drone kiralamak mı istiyorsunuz, evet bizler drone kiralama hizmeti sunuyoruz.
 
Ekibimiz uzun yıllardır profesyonel hava çekimi alanında faaliyet gösteriyor. Edindiğimiz tecrübelerle kendimizi daha da geliştirerek kaliteli çalışmaları ortaya çıkarıyoruz. Müşterilerimizin Başakşehir’den bizlere ulaşmak istemeleri halinde www.4khavacekim.com web adresimiz üzerinden iletişim sağlayabilirler.
 
 
İstanbul Başakşehir’de hava çekimi

Önceliğimiz müşterilerimizin memnuiyetidir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en güzel kadrajların oluşturulması ve daha fazlasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki her zaman için kaliteli işler ortaya koyanlar öncelikle tercih edilmektedirler.  

Dolayısıyla ana prensibimizle emin adımlarla yürüyoruz. İstanbul'da yaptığımız hava çekimlerinde üç kategoride hizmet sunuyoruz.
Bu kategoriyi drone'larımızın ölçekleri ile belirliyoruz.

  1. kategoride DJİ İnspire PRO ve İnspire 2 dediğimiz büyük dronelarımız ile yapıyoruz.
  2. Kategoride DJİ PHANTOM 4 PRO alıyor, orta segment bir drone,
  3. Kategoride en küçük ebatlarda olan dronemiz DJİ MAVİC AİR alıyor.
İhtiyaca göre seçenekler sunuyoruz. İstanbul'da yaklaşık olarak 4 yıldır yaptığımız drone çekimi çalışmalarında elde ettiğimiz havadan fotoğrafların ve videoların örnekleri web sitemizde yer almaktadır.
 
İstanbul Başakşehir’de Ne Tür Hizmetler Sunuyoruz
İstanbul Başakşehir’de drone ile havadan fotoğraf video çekimi hizmeti sunuyoruz. Sadece drone ile havadan görüntüleme hizmeti değil aynı zamanda profesyonel olarak tanıtım filmi çalışmaları da yapıyoruz. İstanbul Başakşehir’de yaptığımız reklam filmi yapımı hizmetlerimiz arasında, fabrika reklam çekimi ve hava çekimi- drone çekimi, İstanbul  Başakşehir’de yer alan özel arazi – arsa çekimleri. Emlak sektörü için gayrimenkul, bina hava çekimleri. Başakşehir’de yaptığımız diğer çalışmalar arasında otel hava çekimi, otel tanıtım filmi yapımı ve bu sektöre özel sosyal medya filmleri
Fuar öncesi tanıtım filmi, otomotiv firmaları için tanıtım filmleri hazırlıyoruz.
İstanbul’da gösterdiğimiz faaliyetlerimiz arasında klip çekimi, klip yapımı, klip hava çekimi, klip drone çekimi, klip için don ihtiyacını da en profesyonel şekilde karşılıyoruz.
 
İstanbul’da yaptığımız çalışmaları arasında belgesel çekimi, belgesel hava çekimi, profesyonel belgesel çekimi için teknik ekip ve ekipman tedariki sağlıyoruz. Kamera ekiplerimiz üstün bilgi ve tecrübeye sahip olan kameraman ve görüntü yönetmenlerinden oluşmaktadır.
 
İstanbul Başakşehir’de düğün hikayesi çekimleri de yapıyoruz.
Başakşehir’de düğün çekimlerinde havadan drone çekimi ile gelin ve damat çekimleri yapıyoruz.
Düğünde yaptığımız hava çekimleri video kaydı yapan yer çekimi ekibimizin elde ettiği kamera çekimi ile montaj aşamasında birleştiriliyor ve bir belgesel tadına kavuşuyor. Düğün kliplerinin de vazgeçilmezi olan drone hava çekimi klip çekimine ayrı bir hava katıyor.
 
 
 Düğünde Nasıl Drone ile Çekiyoruz
Gelin alması:
Gelin ve damadın organizasyonuyla ilk olarak gelin alma töreninde gelinin evinin o anki atmosferi havadan drone ile çekiliyor. Damadın gelişi ve gelinin kapının önüne çıkışıyla mini bir seremoni yapılıyor buradaki aktiviteler sabit yer kamerası ve havadan drone ile çekimleri yapılıyor.
Yaptığımız çekimlerde doğru açıları seçmek için ön analizler yapıyoruz uçuşun hem güzel ve sağlıklı olması hem de doğru çekim açısının belirlenmesi için uçuş planı yapılıyor ve çekimler burada start alıyor. Konvoy çekimi yapılması istenirse drone ile havadan konvoy çekimleri yapıyoruz. Burada uçuşa yasak olmayan yerlerin belirlenmesi ve güvenlik kaygısı taşınmayan kırsal alanların tercih edilmesi gerekmektedir.
Son olarak düğün salonuna ya da nikah dairesine gelinmesiyle buradaki drone ve yer kamera çekimleri son halini alıyor. İsteğe göre bu planlamalar farklılıklar gösterebilir.
 
4khavaçekim ekibimiz İstanbul Başakşehir’de konser çekimi, İstanbul Başakşehir belediye çekimleri, ve Başakşehir özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları hizmetleri de vermektedir.
İstanbul kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.