05446692669

esterdonmez@gmail.com

TOKAT HAVADAN ÇEKİM

TOKAT ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
TOKAT HAVA ÇEKİMİ
Tokat havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Tokat’ta da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Tokat’ta havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Tokat’ta hizmet başlıklarımız;
Tokat drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Tokat tanıtım filmi yapımı.
Tokat reklam filmi yapımı.
Tokat fabrika çekimi.
Tokat kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Tokat klip çekimi.
Tokat belgesel çekimi.
Tokat düğün hikayesi çekimi.
Tokat konser çekimi.
Tokat belediye çekimleri.
Tokat özel arazi çekimleri.
Tokat otel çekimi.
Tokat özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
TOKAT DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Tokat’ta birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Tokat’ta ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Tokat’ta yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Tokat’ın tanıtımına katkı sunmakta. Tokat’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Tokat’ta drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.