05446692669

esterdonmez@gmail.com

MARDİN HAVADAN ÇEKİM

MARDİN ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
MARDİN HAVA ÇEKİMİ
Mardin havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Mardin’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Mardin’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Mardin’de hizmet başlıklarımız;
Mardin drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Mardin tanıtım filmi yapımı.
Mardin reklam filmi yapımı.
Mardin fabrika çekimi.
Mardin kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Mardin klip çekimi.
Mardin belgesel çekimi.
Mardin düğün hikayesi çekimi.
Mardin konser çekimi.
Mardin belediye çekimleri.
Mardin özel arazi çekimleri.
Mardin otel çekimi.
Mardin özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
MARDİN DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Mardin’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Mardin ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Mardin’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Mardin’in tanıtımına katkı sunmakta. Mardin’in turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Mardin’de drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.