05446692669

esterdonmez@gmail.com

ÇANAKKALE HAVADAN ÇEKİM

ÇANAKKLE HAVA ÇEKİMİ
Çanakkale’de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Çanakkale’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Çanakkale’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz? 
Bizden talep etmeniz durumunda Karabük’te hizmet başlıklarımız;
Çanakkale drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Çanakkale tanıtım filmi yapımı.
Çanakkale reklam filmi yapımı.
Çanakkale fabrika çekimi.
Çanakkale kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Çanakkale klip çekimi.
Çanakkale belgesel çekimi.
Çanakkale düğün hikayesi çekimi.
Çanakkale konser çekimi.
Çanakkale belediye çekimleri.
Çanakkale özel arazi çekimleri.
Çanakkale otel çekimi.
Çanakkale özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ÇANAKKALE’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Çanakkale’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. İnsanlarının sıcaklığı da cabası. Çanakkale ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Çanakkale’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Çanakkale’nin tanıtımına katkı sunmakta. Çanakkale’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.