05446692669

esterdonmez@gmail.com

EDİRNE HAVADAN ÇEKİM

EDİRNE HAVA ÇEKİMİ
Edirne’de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Edirne’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Edirne’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Edirne'de hizmet başlıklarımız;
Edirne drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Edirne tanıtım filmi yapımı.
Edirne reklam filmi yapımı.
Edirne fabrika çekimi.
Edirne kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Edirne klip çekimi.
Edirne belgesel çekimi.
Edirne düğün hikayesi çekimi.
Edirne konser çekimi.
Edirne belediye çekimleri.
Edirne özel arazi çekimleri.
Edirne otel çekimi.
Edirne özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
EDİRNE’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Edirne’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Edirne ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Edirne’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Edirne'nin tanıtımına katkı sunmakta. Edirne’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.