05446692669

esterdonmez@gmail.com

Hava Çekimi

Hava Çekimi

Hava çekimi sistemlerimiz son teknolojiye sahip yüksek çözünürlükte havadan video ve fotograf çekimi yapma imkanı sunmaktadır. Drone ile yapılan çekimlerde siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına uygun drone çekimi yapan sistemlerde, çeşitlilik sunuyor ve elde edilecek havadan fotograf ve video çekimlerinden ne boyutta bir görsele ihtiyaç duyuyorsanız o ölçekte bir fiyat politikası belirliyoruz. 

Firmamız kumandalı helikopterlerle (Drone) yaptığı hava çekimi hizmetinde alçak ve orta irtifadan yüksek çözünürlüklü fotoğraflar (RAW), 4K veya Full HD kalitesinde videolar elde etmektedir. Drone ile hava çekimi sonucu elde ettiğimiz veriler kurgu çalışmalarında ve dramatik sahnelerin planlanmasında yeni ufuklar açmaktadır.

2018 yılı teknolojisine sahip olan hava çekimi için drone cihazlarımızın tekniğinden bahsedecek olursak, GPS ile konumlama yeteneğine sahip olan bu cihazlarımız aşırı rüzgarlı havalarda dahi bir risk oluşturmadan tanımlanan hava çekimi görevini yerine getirebilmektedir. Gerek sıcak yaz ısısına ve gerekse soğuk kış hava şartlarına oldukça dayanıklı olan drone hava çekimi ekipmanlarımızla 4 mevsim sizlere hizmet veriyoruz.

Çalışma prensiplerimizden bahsedecek olduğumuzda drone hava çekimi ekibimiz pilot ve kamera operatörlerimiz hava çekimi yapılacak alanda öncelikle bir keşif yapmaktadırlar. Yapılan ön hava çekiminin ardından drone üzerinden veriler izlenerek çekim planlaması yapılmakta ve müşterimizin isteği ile tarafımızdan yapılan hava çekimi planı örtüştürülerek sonuca gidilmektedir.

Drone hava çekimi için cihazın yönetimini sağlayan drone pilotumuz belirlenen koordinatlara drone cihazı yönlendirirken, drone üzerinde yer alana kamera modülünü yer istasyonundan görerek yöneten kameramanımız ise gerçek zamanlı olarak planlanan hava çekimini gerçekleştirmektedir.

Hava çekimlerinde kullandığımız profesyonel drone kameralarla uygun pozlama, odaklama ve planlı kombinasyonlarda standardın dışında görüntüler elde edilebilmektedir. Deneyimli drone çekimi personelimizle sizlere en özel hava çekimlerini sunmak için farklı çekim teknikleri üzerinde drone çekimi arge çalışamaları yaparak hava çekim sektörüne katkı sağlamaktayız.

Drone, hava çekimi, drone çekimi, reklam çekimi, havadan görüntüleme, havadan fotograflama,Drone ile havadan video ve fotograf