05446692669

esterdonmez@gmail.com

KİLİS HAVADAN ÇEKİM

KİLİS ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
KİLİS HAVA ÇEKİMİ
Kilis havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Kilis’te de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kilis’te havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Kilis’te hizmet başlıklarımız;
Kilis drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kilis tanıtım filmi yapımı.
Kilis reklam filmi yapımı.
Kilis fabrika çekimi.
Kilis kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Kilis klip çekimi.
Kilis belgesel çekimi.
Kilis düğün hikayesi çekimi.
Kilis konser çekimi.
Kilis belediye çekimleri.
Kilis özel arazi çekimleri.
Kilis otel çekimi.
Kilis özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KİLİS DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Kilis’te birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Kilis ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kilis’te yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kilis’in tanıtımına katkı sunmakta. Kilis’in turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Kilis’te drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.