05446692669

esterdonmez@gmail.com

ÇORLU HAVADAN ÇEKİM

Çorlu’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Çorlu’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Çorlu’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Çorlu’da hizmet başlıklarımız;
Çorludrone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Çorlu tanıtım filmi yapımı.
Çorlu reklam filmi yapımı.
Çorlu fabrika çekimi.
Çorlu kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Çorlu klip çekimi.
Çorlu belgesel çekimi.
Çorlu düğün hikayesi çekimi.
Çorlu konser çekimi.
Çorlu belediye çekimleri.
Çorlu özel arazi çekimleri.
Çorlu otel çekimi.
Çorlu özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ÇORLU’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Çorlu’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik.İnsanlarının sıcaklığı da cabası. Çorlu İlçemizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Çorlu‘da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Çorlu’nun tanıtımına katkı sunmakta. Çorlu’nun turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz.

Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.