05446692669

esterdonmez@gmail.com

KIRIKKALE HAVADAN ÇEKİM

KIRIKKALE ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
KIRIKKALE HAVA ÇEKİMİ
Kırıkkale havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Kırıkkale’de da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kırıkkale’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Kırıkkale’de hizmet başlıklarımız;
Kırıkkale drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kırıkkale tanıtım filmi yapımı.
Kırıkkale reklam filmi yapımı.
Kırıkkale fabrika çekimi.
Kırıkkale kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Kırıkkale klip çekimi.
Kırıkkale belgesel çekimi.
Kırıkkale düğün hikayesi çekimi.
Kırıkkale konser çekimi.
Kırıkkale belediye çekimleri.
Kırıkkale özel arazi çekimleri.
Kırıkkale otel çekimi.
Kırıkkale özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KIRIKKALE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Kırıkkale’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Kırıkkale ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kırıkkale’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kırıkkale’nin tanıtımına katkı sunmakta. Kırıkkale’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Kırıkkale’de drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.