05446692669

esterdonmez@gmail.com

KAYSERİ HAVADAN ÇEKİM

Kayseri’de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Kayseri’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kayseri’de   havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Kayseri’de hizmet başlıklarımız;
Kayseri drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kayseri tanıtım filmi yapımı.
Kayseri reklam filmi yapımı.
Kayseri fabrika çekimi.
Kayseri kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Kayseri klip çekimi.
Kayseri belgesel çekimi.
Kayseri düğün hikayesi çekimi.
Kayseri konser çekimi.
Kayseri belediye çekimleri.
Kayseri özel arazi çekimleri.
Kayseri otel çekimi.
Kayseri özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KAYSERİ’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Kayseri’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Kayseri ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kayseri’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kayseri’nin tanıtımına katkı sunmakta. Kayseri’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.