05446692669

esterdonmez@gmail.com

KIRKLARELİ HAVADAN ÇEKİM

Kırklareli’nde havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Kırklareli’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kırklareli’nde havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Kırklareli’nde hizmet başlıklarımız;
Kırklareli drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kırklareli tanıtım filmi yapımı.
Kırklareli reklam filmi yapımı.
Kırklareli fabrika çekimi.
Kırklareli kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Kırklareli klip çekimi.
Kırklareli belgesel çekimi.
Kırklareli düğün hikayesi çekimi.
Kırklareli konser çekimi.
Kırklareli belediye çekimleri.
Kırklareli özel arazi çekimleri.                                                                                                                    
Kayseri otel çekimi.
Kırklareli özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KIRKLARELİ’NDE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Kırklareli’nde birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Kırklareli ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kırklareli’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kırklareli’nin tanıtımına katkı sunmakta. Kırklareli’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.