05446692669

esterdonmez@gmail.com

DİYARBAKIR HAVADAN ÇEKİM

Diyarbakır’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Diyarbakır’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Diyarbakır’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Diyarbakır'da hizmet başlıklarımız;
Diyarbakır drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Diyarbakır tanıtım filmi yapımı.
Diyarbakır reklam filmi yapımı.
Diyarbakır fabrika çekimi.
Diyarbakır kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Diyarbakır klip çekimi.
Diyarbakır belgesel çekimi.
Diyarbakır düğün hikayesi çekimi.
Diyarbakır konser çekimi.
Diyarbakır belediye çekimleri.
Diyarbakır özel arazi çekimleri.
Diyarbakır otel çekimi.
Diyarbakır özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
DİYARBAKIR’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Diyarbakır’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Diyarbakır ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Diyarbakır’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Diyarbakır'ın tanıtımına katkı sunmakta. Diyarbakır’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.