05446692669

esterdonmez@gmail.com

AMASYA HAVADAN ÇEKİM

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Amasya’da da tanıtım filmi, reklam filmi, drone ile hava çekimi, fotoğraf çekimi gibi prodüksiyon hizmetleri sunmaktayız.
4KHAVACEKİM olarak geçtiğimiz yıllar içerisinde bir çok proje için bölgeye gelerek hizmet verdik. Aynı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yerel bazda faaliyet gösteren inşaat firmaları, turizm alanında hizmet veren otel ve konaklarla ilgili bazı büyük projelerimiz için bölgede çalışmalarda bulunduk. Amasya’da hava çekimi, Amasya’da reklam çekimi, Amasya’da tanıtım filmi, Amasya’da konser çekimi, Amasya’da klip çekimi, gibi bir çok alanda ihtiyaç duyulması halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bizler en güzel şekilde bu hizmetleri sizlere sunmak, ihtiyacınızı ekonominize zarar vermeden en güvenli ve doğru şekilde sizlere sunmak için gayret gösteriyoruz. Firmamızın en temel ilkesi müşteri memnuniyetidir.
Amasya’da henüz bir ofisimiz yok ama bölge olarak bakıldığında böyle bir ihtiyaç duyulması halinde yerel bazda çalışmalar başlatabiliriz. 4KHAVACEKİM olarak sadece bir drone ile çekim ekibi değiliz. Amasya’da katkı sunması muhtemel her tanıtım organizasyonunda görev almak isteriz.