05446692669

esterdonmez@gmail.com

GAZİANTEP HAVADAN ÇEKİM

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Gaziantep’te de tanıtım filmi, reklam filmi, drone ile hava çekimi, fotoğraf çekimi gibi prodüksiyon-yapım hizmetleri sunmaktayız.
4KHAVAÇEKİM olarak geçtiğimiz yıllar içerisinde birçok kez proje için bölgeye gelerek hizmet verdik. Aynı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yerel bazda faaliyet gösteren inşaat firmaları, turizm alanında hizmet veren otel ve konaklarla ilgili bazı büyük projelerimiz için bölgede çalışmalarda bulunduk.

Gaziantep’te drone ile havadan fotoğraf ve video çekimi, Gaziantep’te reklam çekimi, Gaziantep’te tanıtım filmi, Gaziantep’te konser çekimi, Gaziantep’te klip çekimi, gibi bir çok alanda ihtiyaç duyulması halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bizler en güzel şekilde bu hizmetleri sizlere sunmak, ihtiyacınızı ekonominize en uygun bir şekilde sizlere sunmak ve modern tanıtım teknikleriyle sizleri buluşturmak için gayret gösteriyoruz. Firmamızın en temel ilkesi müşteri memnuniyetidir.

Gaziantep’te henüz bir ofisimiz yok ama bölge de birlikte çalıştığımız ve “Dolphin Ajans” bulunmaktadır. Bizler bu güzide firma ile uzun yıllardır birlikte birçok firmaya hizmet sunduk. Çalışmalarımız arasında en önemli alan yine drone faaliyetleri üzerine olmakta. Gaziantep’e daha uzun yıllar hizmet vermek istiyor ve Gaziantep’in bizim gönlümüzde çok özel bir yere sahip olduğunu ifade etmek istiyoruz.
Bizler 4KHAVAÇEKİM olarak sadece bir drone ile çekim ekibi değil aynı zamanda tanıtım filmi, reklam filmi, klip çekim ekibi ve geniş bir ekipmana sahip prodüksiyon ekibiyiz. Medya sektöründe canlı yayın organizasyonları da dahil olmak üzere her alanda faaliyette bulunuyoruz. Drone bölümümüz bizim bir faaliyet alanımızdır. Gaziantep’te tanıtım filmi ve Drone ile havadan Profesyonel drone hizmeti almak isteyen müşterilerimiz lütfen bizlere iletişim formu üzerinden ulaşınız.