05446692669

esterdonmez@gmail.com

ŞANLIURFA HAVADAN ÇEKİM

ŞANLIURFA HAVA ÇEKİMİ
Şanlıurfa’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Şanlıurfa’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Şanlıurfa’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Şanlıurfa'da hizmet başlıklarımız;
Şanlıurfa drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Şanlıurfa tanıtım filmi yapımı.
Şanlıurfa reklam filmi yapımı.
Şanlıurfa fabrika çekimi.
Şanlıurfa kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Şanlıurfa klip çekimi.
Şanlıurfa belgesel çekimi.
Şanlıurfa düğün hikayesi çekimi.
Şanlıurfa konser çekimi.
Şanlıurfa belediye çekimleri.
Şanlıurfa özel arazi çekimleri.
Şanlıurfa otel çekimi.
Şanlıurfa özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ŞANLIURFA’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Van’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Şanlıurfa ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Şanlıurfa’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Şanlıurfa’nın tanıtımına katkı sunmakta. Şanlıurfa’nın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.