05446692669

esterdonmez@gmail.com

ELAZIĞ HAVADAN ÇEKİM

ELAZIĞ HAVA ÇEKİMİ
Elazığ’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Elazığ’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Elazığ’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Elazığ'da hizmet başlıklarımız;
Elazığ drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Elazığ tanıtım filmi yapımı.
Elazığ reklam filmi yapımı.
Elazığ fabrika çekimi.
Elazığ kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Elazığ klip çekimi.
Elazığ belgesel çekimi.
Elazığ düğün hikayesi çekimi.
Elazığ konser çekimi.
Elazığ belediye çekimleri.
Elazığ özel arazi çekimleri.
Elazığ otel çekimi.
Elazığ özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ELAZIĞ’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Edirne’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Elazığ ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Elazığ’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Elazığ’ın tanıtımına katkı sunmakta. Elazığ'ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.