05446692669

esterdonmez@gmail.com

MUĞLA HAVADAN ÇEKİM

MUĞLA ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
MUĞLA HAVA ÇEKİMİ
Muğla havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Muğla’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Muğla’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Muğla’da hizmet başlıklarımız;
Muğla drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Muğla tanıtım filmi yapımı.
Muğla reklam filmi yapımı.
Muğla fabrika çekimi.
Muğla kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Muğla klip çekimi.
Muğla belgesel çekimi.
Muğla düğün hikayesi çekimi.
Muğla konser çekimi.
Muğla belediye çekimleri.
Muğla özel arazi çekimleri.
Muğla otel çekimi.
Muğla özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
MUĞLA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Muğla’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Muğla ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Muğla’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Muğla’nın tanıtımına katkı sunmakta. Muğla’nın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Muğla’da drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.