05446692669

esterdonmez@gmail.com

UŞAK HAVADAN ÇEKİM

UŞAK ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
UŞAK HAVA ÇEKİMİ
Uşak havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Uşak’ta da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Uşak’ta havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Uşak’ta hizmet başlıklarımız;
Uşak drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Uşak tanıtım filmi yapımı.
Uşak reklam filmi yapımı.
Uşak fabrika çekimi.
Uşak kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Uşak klip çekimi.
Uşak belgesel çekimi.
Uşak düğün hikayesi çekimi.
Uşak konser çekimi.
Uşak belediye çekimleri.
Uşak özel arazi çekimleri.
Uşak otel çekimi.
Uşak özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
UŞAK DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Uşak’ta birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Uşak ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Uşak’ta yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Uşak’ın tanıtımına katkı sunmakta. Uşak’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Uşak’ta drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.