05446692669

esterdonmez@gmail.com

Drone Çekimi Fiyatını Siz Belirleyin

Drone Çekimi Fiyatını Siz Belirleyin

  • EKONOMİK PAKET HAVA ÇEKİMİ

Ekonomik paket hava çekimi kategorisinde 4 pervaneli cihazlarımızın en küçüğü olan MAVİC grubu cihazlarla havadan görüntüleme hizmetler veriyoruz. Kompakt sistemlerden oluşan bu cihazlarımızla havadan düğün çekimi, havadan konser çekimi, havadan festival çekimi, havadan miting çekimi,  hava çekimi ile spor etkinlikleri ve diğer aktivitelerin hava çekimlerini de yine bu alt kategoride bulunan cihazlarımızla oldukça ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçenekleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.

 

  • STANDART HAVA ÇEKİMİ

Orta Paket Hava Çekimi kategorisine Standart diyoruz ve bu segment havadan çekim cihazlarımız DJİ PHANTOM 4 PRO ve DJİ İNSPİRE PRO’dan oluşmaktadır. Orta Paket hizmetlerimizde Ekonomik Paket’e göre biraz daha görüntü kalitesi üstün ve daha profesyonel hizmetler için kullanılmaktadır.
Bu cihazlarımız standart bir reklam filmi için kamera eşleme imkanı sunmakta D-LOG - nötr çekimler yapabilmektedir.
İNSPİRE PRO havadan çekimleri iki operatör ile gerçekleştirilmekte ve mükemmel akıcılık elde edilmektedir.
Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise MP4, MOV, seçenekleri ile NTSC ve PAL tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.

 

  • PROFESYONEL PAKET HAVA ÇEKİMİ

Profesyonel Paket Hava Çekimi kategorisinde DJİ İSNSPİRE 2 modelimiz ve DSLR cihazları taşıyan çoklu pervaneli cihazlarımız yer alıyor. ALEXA MİNİ ve RED MİNİ gibi sinema kameralarını kaldırabilen 8 pervaneye kadar kanatlı cihazlardan oluşuyor. Bu cihazlarımız aynı zamanda Profesyonel fotoğraf makinalarını da kaldırabildiği için Türkiye’de ihtiyaç duyulan her türlü görselin karşılanmasını sağlamaktadır. Yüksek ağırlıktaki cihazlarımız havadan stabil, akıcı ve yerden 360 derece bağımsız kontrol edilebilir sistemlerden oluşmaktadır. Yer istasyonundan görüntülerin tümüne anlık canlı olarak hakim olabiliyoruz ve müşterilerimizin canlı olarak izleyerek arzu ettikleri bir çekim tekniği var ise bunu gerçekleştirmek için müdahale etmesini sağlıyoruz.
 
Ekibimiz Son derece deneyimli ve SHGM tarafından yetkilendirilmiş Drone kullanım sertifikalarına ve ehliyetine sahiptir.
Rize Drone Çekimleri nerelerde yapılıyor?
Etkinlik alanlarına bakıldığında havadan düğün çekimi, Havadan festival çekimi ile havadan spor etkinlikleri çekimi ve havadan konser çekimi başlıkları öne çıkıyor.
Mülkiyet alanları çekimlerinde ise Havadan gayrimenkul çekimi, havadan konut çekimi havadan üniversite çekimi, havadan sosyal tesis çekimi konu başlıkları en önde yer almaktadır.
 
Havadan video ve fotoğraf çekimi çalışmalarımızda bir diğer konu ise kurumsal firmaların hava çekimleri yer alıyor. Bunların başlıklarını ise şöyle sıralayabiliriz. Havadan inşaat çekimi, havadan panoramik çekimler, Havadan 360 Derece Çekimler Havadan Kent Manzaraları Çekimleri Havadan Emlak Çekimleri.
 
Sektörel olarak baktığımızda ise havadan otel çekimleri, havadan hastane çekimleri, Havadan Fabrika Çekimleri Havadan Sanayi Bölge Çekimleri Havadan Arazi Çekimleri yer almaktadır.Yorum Yaz