05446692669

esterdonmez@gmail.com

NEVŞEHİR HAVADAN ÇEKİM

NEVŞEHİR ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
NEVŞEHİR HAVA ÇEKİMİ
Nevşehir havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Nevşehir’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Nevşehir’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Nevşehir’de hizmet başlıklarımız;
Nevşehir drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Nevşehir tanıtım filmi yapımı.
Nevşehir reklam filmi yapımı.
Nevşehir fabrika çekimi.
Nevşehir kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Nevşehir klip çekimi.
Nevşehir belgesel çekimi.
Nevşehir düğün hikayesi çekimi.
Nevşehir konser çekimi.
Nevşehir belediye çekimleri.
Nevşehir özel arazi çekimleri.
Nevşehir otel çekimi.
Nevşehir özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
NEVŞEHİR DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Nevşehir’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Nevşehir ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Nevşehir’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Nevşehir’in tanıtımına katkı sunmakta. Nevşehir’in turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Nevşehir’de drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.