05446692669

esterdonmez@gmail.com

RİZE HAVADAN ÇEKİM

RİZE ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
RİZE HAVA ÇEKİMİ
Rize havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Rize’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Rize’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Rize’de hizmet başlıklarımız;
Rize drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Rize tanıtım filmi yapımı.
Rize reklam filmi yapımı.
Rize fabrika çekimi.
Rize kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Rize klip çekimi.
Rize belgesel çekimi.
Rize düğün hikayesi çekimi.
Rize konser çekimi.
Rize belediye çekimleri.
Rize özel arazi çekimleri.
Rize otel çekimi.
Rize özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
RİZE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Rize’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Rize ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Rize’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Rize’nin tanıtımına katkı sunmakta. Rize’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Rize’nin drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.


Rize Havadan Video ve Fotoğraf Çekim Hizmetleri
 
Rize Drone Kiralama - Rize Drone Çekimi Rize Havadan Çekim
 
4KHAVAÇEKİM firmamız prodüksiyon hizmetleri alanında birçok alanda faaliyet göstermektedir.
 
Faaliyet alanlarımızdan bir tanesi de Hava Çekimi ‘dir.
 
Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu cihazlarla yapılan çekimlere kısaca Drone Çekimi denilmektedir.
İstanbul Merkezli olarak Türkiye’nin her yerinde Drone Çekim hizmeti sunuyoruz.
 
Rize’de de Rize drone çekimi hizmetleri veriyoruz.
Rize Havadan Çekim fiyatları tarafımızca şu 3 kolda belirlenmektedir.
 
 
Ekonomik paket hava çekimi, Orta Paket Hava Çekimi, Profesyonel Paket Hava çekimi.
 
EKONOMİK PAKET HAVA ÇEKİMİ
Ekonomik paket hava çekimi kategorisinde 4 pervaneli cihazlarımızın en küçüğü olan Mavic grubu cihazlarla havadan görüntüleme hizmetler veriyoruz. Kompakt sistemlerden oluşan bu cihazlarımızla havadan düğün çekimi, havadan konser çekimi, havadan festival çekimi, havadan miting çekimi,  hava çekimi ile spor etkinlikleri ve diğer aktivitelerin hava çekimlerini de yine bu alt kategoride bulunan cihazlarımızla oldukça ekonomik fiyatlara yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçeneleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
ORTA PAKET HAVA ÇEKİMİ
Orta Paket Hava Çekimi kategorisindeki havadan çekim cihazlarımız DJİ PHANTOM 4 PRO ve DJİ İNSPİRE PRO’dan oluşmaktadır. Orta paket hizmetlerimizde ekonomik paket’e göre biraz daha görüntü kalitesi üstün ve daha profesyonel hizmetler için kullanılmaktadır. Bu cihazlarımız orta segment bir reklam filmi için kamera eşleme imkanı sunmakta D-LOG nötr çekimler yapabilmektedir. İnspire pro havadan çekimleri iki operatör ile gerçekleştirilmekte ve mükemmel akıcılık elde edilmektedir. . Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kayıt formatı olarak isteğe bağlı 4K, 2.7 K, FULL HD, HD, olarak kaydediyoruz. Video türü ise mp4, mov, seçeneleri ile NTSC ve Pal tarama türleri de yer almaktadır. Bu seçenekte ayrıca filtre seçenekleri de yer almaktadır. Havadan video ve fotoğraf çekimlerimizde kullandığımın filtreler ND 8, Polarize filtre ve Star filtre, UV Filtre. Cihazlarımızla gece hava çekimi de yapabilmekteyiz. Bu kategorideki cihazlarımızın ortalama havada kalma süreleri 20 dakikadır. Havadan fotoğraf boyutları ise RAW ve JPEG yüksek çözünürlüğe sahiptir.
 
 
 
 
PROFESYONEL PAKET HAVA ÇEKİMİ
Profesyonel Paket Hava Çekimi kategorisinde DJİ İSNSPİRE 2 modelimiz ve DSLR cihazları taşıyan çoklu pervaneli cihazlarımız yer alıyor. ALEXA MİNİ ve RED MİNİ gibi sinema kameralarını kaldırabilen 8 pervaneye kadar kanatlı cihazlardan oluşuyor. Bu cihazlarımız aynı zamanda Profesyonel fotoğraf makinalarını da kaldırabildiği için Türkiye’de ihtiyaç duyulan her türlü görselin karşılanmasını sağlamaktadır. Yüksek ağırlıktaki cihazlarımız havadan stabil, akıcı ve yerden 360 derece bağımsız kontrol edilebilir sistemlerden oluşmaktadır. Yer istasyonundan görüntülerin tümüne anlık canlı olarak hakim olabiliyoruz ve müşterilerimizin canlı olarak izleyerek arzu ettikleri bir çekim tekniği var ise bunu gerçekleştirmek için müdahale etmesini sağlıyoruz.
 
Ekibimiz Son derece deneyimli ve SHGM tarafından yetkilendirilmiş Drone kullanım sertifikalarına ve ehliyetine sahiptir.
Rize Drone Çekimleri nerelerde yapılıyor?
Etkinlik alanlarına bakıldığında havadan düğün çekimi, Havadan festival çekimi ile havadan spor etkinlikleri çekimi ve havadan konser çekimi başlıkları öne çıkıyor.
Mülkiyet alanları çekimlerinde ise Havadan gayrimenkul çekimi, havadan konut çekimi havadan üniversite çekimi, havadan sosyal tesis çekimi konu başlıkları en önde yer almaktadır.
 
Havadan video ve fotoğraf çekimi çalışmalarımızda bir diğer konu ise kurumsal firmaların hava çekimleri yer alıyor. Bunların başlıklarını ise şöyle sıralayabiliriz. Havadan inşaat çekimi, havadan panaromik çekimler, Havadan 360 Derece Çekimler Havadan Kent Manzaraları Çekimleri Havadan Emlak Çekimleri.
 
Sektörel olarak baktığımızda ise havadan otel çekimleri, havadan hastane çekimleri, Havadan Fabrika Çekimleri Havadan Sanayi Bölge Çekimleri Havadan Arazi Çekim