05446692669

esterdonmez@gmail.com

KARABÜK HAVA ÇEKİMİ

Karabük’te havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Karabük’te de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Karabük’te havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Karabük’te hizmet başlıklarımız;
Karabük drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Karabük tanıtım filmi yapımı.
Karabük reklam filmi yapımı.
Karabük fabrika çekimi.
Karabük kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Karabükklip çekimi.
Karabük  belgesel çekimi.
Karabük düğün hikayesi çekimi.
Karabük konser çekimi.
Karabük belediye çekimleri.
Karabük özel arazi çekimleri.
Karabük otel çekimi.
Karabük özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
KARABÜK’TE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Karabük’te birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Demir Çelik fabrikasının heybetli masmavi bir ateş karşıladı bizler hep.

Karabük ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz yakın dostluklar bizleri hep daha da mutlu ederken yaptığımız bir çok çalışmanın da  başarıya ulaşarak tamamlanması bizleri son derece mutlu etti. 
Dünya miras kenti Safranbolu'ya sadece 10 km yakınlıkta bulunan ve adeta içiçe geçen iki güzide şehir ay ile yıldız gibi görünüyorlar.

Karabük’ ‘te yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Karabük’’ün tanıtımına katkı sunma noktasında son derece önemli oldu. Özellikle Safranbolu'da yaptığımız hava çekimleri, Yenice de ve Eskipazar'da yaptığımız tanıtım organizasyonlarıyla bölge tanıtımı açısından önem taşıyor. Karabük’ün turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunmak doğası yeşili tarihi ve candan insanlarıyla birlikte yaptığımız havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza anadolunun sıcaklığını hep bağrımızda hissettik desek abartmamış oluruz.

Batı Karadeniz'in lokomotifi konumda olan Karabük'te yaptığımız hava çekimlerinde modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına son derece özen gösteriyoruz.
Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
önümüzdeki süreçte de Karabük ve ilçelerinden taleplerin gelmesi durumunda daha farklı projelerde çalışmak ümidiyle tüm Karabük halkına sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.