05446692669

esterdonmez@gmail.com

DÜZCE HAVADAN ÇEKİM

Düzce’de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Düzce’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Düzce’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Düzce’de hizmet başlıklarımız;
Düzce drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Düzce tanıtım filmi yapımı.
Düzce reklam filmi yapımı.
Düzce fabrika çekimi.
Düzce kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Düzce klip çekimi.
Düzce belgesel çekimi.
Düzce düğün hikayesi çekimi.
Düzce konser çekimi.
Düzce belediye çekimleri.
Düzce özel arazi çekimleri.
Düzce otel çekimi.
Düzce özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
DÜZCE’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Düzce’debirçok kez çekim yapmak için göreve geldikı. Düzce ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Düzce‘de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Düzce’nin tanıtımına katkı sunmakta. Düzce’ninturizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.