05446692669

esterdonmez@gmail.com

MANİSA HAVADAN ÇEKİM

MANİSA HAVA ÇEKİMİ
Manisa’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Manisa’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Manisa’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Manisa’da hizmet başlıklarımız;
Manisa drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Manisa tanıtım filmi yapımı.
Manisa reklam filmi yapımı.
Manisa fabrika çekimi.
Manisa kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Manisa klip çekimi.
Manisa belgesel çekimi.
Manisa düğün hikayesi çekimi.
Manisa konser çekimi.
Manisa belediye çekimleri.
Manisa özel arazi çekimleri.
Manisa otel çekimi.
Manisa özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları.
 
MANİSA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Manisa’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Muhteşem doğası yamacına yaslanan dağın masalsı pozları ve sıcacık insanlarıyla mükemmel bir şehir Manisa.
Manisa ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Manisa’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Manisa’nın tanıtımına katkı sunmakta. Manisa’nın turizm ve kültür faaliyetlerinin tanıtımına katkı sunması bakımından drone ile havadan video ve fotoğraf çekimi ve diğer tanıtım çalışmalarımızda her zaman  üstün bir performansla gayret gösteriyoruz.
 
2018 yılı teknolojisine sahip modern kameralara sahip drone cihazlarımız, güçlü ve uzun süre uçuş kabiliyetine sahip pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim ve drone kiralama faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına büyük bir özen göstermekteyiz.
Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.