05446692669

esterdonmez@gmail.com

BALIKESİR HAVADAN ÇEKİM

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Balıkesir'da da tanıtım filmi, reklam çekimi, hava çekimi, fotograf çekimi alanlarında olduğu gibi prodüksiyon hizmetleri de sunmaktayız.
4KHAVACEKİM ekibimiz Balıkesir'debir çok kez çekim için göreve giderek bölgenin ihtiyacı olan profesyonel hizmetler sundu.
Gerek sanayi alanındaki kuruluşlarla gerekse kamu kurumlarıyla yapılan tanıtım çalışmaları kapsamında Balıkesir bizlerin de gözdesi konumundadır. 
Balıkesir'de bulunan fabrika, işletme, kamu kurumlarının ihtiyaç duymaları halinde firmamız 4KHAVACEKİM olarak bizler sadece bir telefon kadar uzaktayız. 7/24 ulaşılabilir konumdayız.
Balıkesir ilimizden talep edildiğinde hava çekimi, havadan fotograflama, tanıtım filmi, reklam filmi, prodüksiyon hizmetleri, drone kiralama gibi alanlarda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara yapmak için bizler her zaman hazırız.

BALIKESİR'de drone kiralamak istiyorum
Biz 4KHAVACEKİM olarak Balıkesir'de bir ofis bulundurmuyoruz. Buna şimdilik imkanımız henüz yok belki ama Balıkesir'de profesyonel bir çalışma yapılmak istendiğinde mesafelerin önemi yok sadece bizleri davet etmeniz yeterli olacaktır. İletişim menümüzden bizi telefonla arayabilir. Canlı destek ekibimizle direkt olarak online iletişim kurabilir, teklif talep formumuzu doldurabilir ya da mail adresimize bir e posta gönderebilirsiniz. Bizler sizin ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde cevap vermeye hazırız. 


Ala kum yapı tanıtım filmimiz 2018 yılının temmuz ayı içerisinde hazırlandı. Güzel İlçemiz Erdek'te yer alan ALA KUM YAPI proje binasının çekimlerini yapmaktan büyük mutluluk duyduk. Tertemiz havası denizi ve güneşiyle içimizi ısıtan Balıkesir Erdek ilçemizde yaptığımız drone çekimi ve tanıtım filmi çalışmamızda yaşadığımız güzel anları yaptığımız bu güzel tanıtım klibiyle taçlandırdık. bölgede başka projelerde buluşmak ümidiyle güzel günler diliyoruz.

Balıkesir Erdek'te ALA KUM YAPI için yaptığımız bir çekimlerimiz