05446692669

esterdonmez@gmail.com

ÇANKIRI HAVADAN ÇEKİM

ÇANKIRI HAVA ÇEKİMİ
Çankırı’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Çankırı’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Çankırı’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Çankırı'da hizmet başlıklarımız;
Çankırı drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Çankırı tanıtım filmi yapımı.
Çankırı reklam filmi yapımı.
Çankırı fabrika çekimi.
Çankırı kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Çankırı klip çekimi.
Çankırı belgesel çekimi.
Çankırı düğün hikayesi çekimi.
Çankırı konser çekimi.
Çankırı belediye çekimleri.
Çankırı özel arazi çekimleri.
Çankırı otel çekimi.
Çankırı özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
ÇANKIRI’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Çankırı’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Çankırı ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Çankırı’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Çankırı’nın tanıtımına katkı sunmakta. Çankırı’nın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.