05446692669

esterdonmez@gmail.com

Drone Çekimi Hizmetleri

Drone Çekimi Hizmetleri


İstanbul’da drone hizmetlerinin yanı sıra tanıtım ve reklam filmleri de yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda kalite ve estetiğe büyük önem veriyoruz. İhtiyaca göre harcama yaparak ekonomi planlamasında da müşterilerimizin yanında yer alarak gereksiz harcamalardan kaçınmalarını sağlıyor ve en ekonomik fiyatlara oldukça kaliteli çalışmalar ortaya koyuyoruz.
Drone çekimi hizmetlerimizde ihtiyaca göre drone tercihleri sunuyoruz.
 
Eğer yüksek çözünürlüklü ve color correction gerektirecek bir renksiz çekim isteniyorsa buna göre özellikte cihazlarımızı öneriyoruz. D-log veya S-log formatlarına ihtiyaç duyuluyorsa İsnpire Pro ve üzerindeki cihazlarımızı öneriyoruz.
Diğer türlü Cine-like formatında bir video isteniyorsa DJİ Phantom 4 Pro’yu öneriyoruz.
Renkli çekimlerde ise tüm cihazlarımız kullanılabileceğinden talebe göre öneriler sunuyoruz ve çalışılacak cihazı belirliyoruz.
 
 
 
 
TANITIM FİLMİ
Tanıtım filmi yapımı için gerekli olan ana argüman filmin içeriği ve bunun doğru bir şekilde yansıtılabilmesidir. Bir ürün, proje, şirket, saha, kurum veya bir markanın detaylı olarak tanıtıldığı video içerikli kısa filme biz tanıtım filmi diyoruz.
 
Kreatif içeriklerle bir projeyi anlatmak en etkili yollardan birisidir. Sosyal medya’nın bu denli aktif olduğu bu dönemde artık insanlar oldukça kısa videolarla haşır neşir olmuş durumda. Görsel ve işitsel tanıtım filmleri basılı medyaya oranla daha etkilidir. Modern çağın vazgeçilmezi internette artık yazıdan kaçar olduk ve bu da video izleme oranlarını ciddi manada arttırdığını söylemek mümkün.
Bu noktada bizimle yapacağınız tanıtım filmleri ile izleyicileriniz üzerinde kalıcı bir etki oluşturun ve rakiplerinize fark atın. Kurumsal filmlerinizi 4K HAVA ÇEKİM ile birlikte hazırlayabilirsiniz.