05446692669

esterdonmez@gmail.com

GİRESUN HAVADAN ÇEKİM

GİRESUN HAVA ÇEKİMİ
Giresun’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Giresun’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Giresun’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Giresun'da
hizmet başlıklarımız;
Giresun drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Giresun tanıtım filmi yapımı.
Giresun reklam filmi yapımı.
Giresun fabrika çekimi.
Giresun kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Giresun klip çekimi.
Giresun belgesel çekimi.
Giresun düğün hikayesi çekimi.
Giresun konser çekimi.
Giresun belediye çekimleri.
Giresun özel arazi çekimleri.
Giresun otel çekimi.
Giresun özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
GİRESUN’DA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Isparta’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Giresun ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Giresun’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Giresun’un tanıtımına katkı sunmakta. Giresun turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.