05446692669

esterdonmez@gmail.com

TUNCELİ HAVADAN ÇEKİM

TUNCELİ ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
TUNCELİ HAVA ÇEKİMİ
Tunceli havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Tunceli’de de havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Tunceli’de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Tunceli’de hizmet başlıklarımız;
Tunceli drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Tunceli tanıtım filmi yapımı.
Tunceli reklam filmi yapımı.
Tunceli fabrika çekimi.
Tunceli kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Tunceli klip çekimi.
Tunceli belgesel çekimi.
Tunceli düğün hikayesi çekimi.
Tunceli konser çekimi.
Tunceli belediye çekimleri.
Tunceli özel arazi çekimleri.
Tunceli otel çekimi.
Tunceli özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
TUNCELİ DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Tunceli’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Tunceli ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Tunceli’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Tunceli’nin tanıtımına katkı sunmakta. Tunceli’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.
 
Tunceli’de drone çekimi fiyatlarımız makul bir seviyededir. Fiyat almak için lütfen iletişim kurun.