05446692669

esterdonmez@gmail.com

SAKARYA HAVADAN ÇEKİM

Sakarya ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 
SAKARYA HAVA ÇEKİMİ
Sakarya’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Sakarya’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Sakarya’da havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Sakarya’da hizmet başlıklarımız;
Sakarya drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Sakarya tanıtım filmi yapımı.
Sakarya reklam filmi yapımı.
Sakarya fabrika çekimi.
Sakarya kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
Sakarya klip çekimi.
Sakarya belgesel çekimi.
Sakarya düğün hikayesi çekimi.
Sakarya konser çekimi.
Sakarya belediye çekimleri.
Sakarya özel arazi çekimleri.
Sakarya otel çekimi.
Sakarya özel sektör tanıtım sosyal medya viral tanıtım çalışmaları.
 
 
SAKARYA DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Sakarya’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. Sakarya ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Sakarya’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Sakarya’nıntanıtımına katkı sunmakta. Sakarya’nın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.