05446692669

esterdonmez@gmail.com

KOCAELİ HAVADAN ÇEKİM

Kocaeli ve tüm ilçelerinde profesyonel olarak tanıtım filmi, reklam çekimi, 4K havadan drone çekimleri hizmetleri veriyoruz. Bizi daha yakından tanımak için referanslarımızı inceleyiniz.
 

Kocaeli'de havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu Kocaeli'de de  havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Kocaeli'de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Kocaeli drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Kocaeli tanıtım filmi yapımı.
Kocaeli reklam filmi yapımı.
Kocaeli fabrika çekimi.
Kocaeli klip çekimi.
Kocaeli belgesel çekimi.
Kocaeli düğün hikayesi çekimi.
Kocaeli konser çekimi.
Kocaeli belediye çekimleri.
Kocaeli özel arazi çekimleri.
Kocaeli otel çekimi.
Kocaeli özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları.
 
 KOCAELİ’DE DRONE İLE HAVADAN VİDEO VEFOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Kocaeli’de birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. İnsanlarının sıcaklığı da cabası. Kocaeli ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor. Kocaeli’de yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Kocaeli’nin tanıtımına katkı sunmakta. Kocaeli’nin turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.