05446692669

esterdonmez@gmail.com

HATAY HAVADAN ÇEKİM

Hatay’da havadan drone hizmetleri 

4k Hava Çekim ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi güzide şehrimiz Hatay’da da havadan drone ile çekim hizmetleri vermektedir.
Başlıca faaliyet alanlarımız arasında tanıtım filmi, reklam filmi, canlı yayın hizmetleri ve Gümüşhane’de de havadan drone ile fotoğraf çekimi gibi alanları kapsıyor.
Prodüksiyon hizmetlerimizin bir kolu olan havadan video çekimlerimizde son derece tecrübeli ve güçlü bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz.

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
Bizden talep etmeniz durumunda Hatay’da hizmet başlıklarımız;
Hatay drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
Hatay tanıtım filmi yapımı.
Hatay reklam filmi yapımı.
Hatay fabrika çekimi.
Hatay kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayıtlarının alınması.
Hatay klip çekimi.
Hatay belgesel çekimi.
Hatay düğün hikayesi çekimi.
Hatay konser çekimi.
Hatay belediye çekimleri.
Hatay özel arazi çekimleri.
Hatay otel çekimi.
Hatay özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları.
 
 
HATAY DRONE İLE HAVADAN VİDEO VE FOTOGRAF ÇEKİMİ
4K Hava Çekim ekibi olarak Hatay’da birçok kez çekim yapmak için göreve geldik. İnsanlarının Hatay ilimizden bize ulaşan müşterilerimizle kurduğumuz dostluklar bizleri daha da mutlu ederken yapılan çalışmaların başarıya ulaşıyor olması ve müşteri memnuniyetleri de şevkimizi artırıyor Hatay’da yaptığımız bazı havadan görüntüleme çalışmalarımız Gümüşhane’nin tanıtımına katkı sunmakta Hatay’ın turizm ve kültür faaliyetlerine katkı sunması bakımından havadan çekim ve tanıtım çalışmalarımıza hep üstün bir performans gösterdik.
Modern cihazlarımız, güçlü yedek pil stokumuz, yedekli drone ekipmanlarımızla havadan çekim faaliyetlerimizde olası bir aksaklık yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Her zaman güncel ve tam yedekli olarak hazır bulunuyoruz. Ekibimiz neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. Drone operatörlerimiz aynı zamanda iyi bir kamera bilgisine sahiptir. Kamera operatörümüz ise aynı zamanda görüntü yönetmeni niteliğinde olduğundan tüm sorumluluğu alarak üstün bir performansla işlerine tam odaklı olarak çalışmaktadırlar.